Vedoucí výroby a nákupčí

Náplň práce

  • Hlídání výroby a výrobních kapacit
  • spolupráce při tvorbě návrhu a vlastní konstrukce
  • Nákup komponentů a zadávání kooperací výroby
  • komunikace s dodavately

Požadujeme

  • zanalst technických výkresů a práce s PC
  • VŠ nebo SŠ strojírenského směru
  • odpovědnost, pečlivost a samostatnost při řešení technických úkolů
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič (skupina BE je vítána)
  • časovou flexibilitu

Výhodou jsou

  • praktické zkušenosti – delší praxe
  • znalost technického NJ

Nabízíme

  • perspektivní, zajímavou a odpovědnou práci
  • finanční ohodnocení odpovídající významu a kvalitě vykonávané pozice
  • prémie, příspěvek na stravování
  • moderní a dynamické pracovní prostředí
  • systematické vzdělávání a profesní rozvoj

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Novakon – technologie a výroba s.r.o. vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v personální databázi. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Please publish modules in offcanvas position.