Pracovník montáže

 Náplň práce

  • montáží práce dle zadání a požadavků
  • montáže podskupin zařízení i celků
  • montáže nástrojů a testování
  • montáže přípravků

Požadujeme

  • vyučen v oboru – SOU strojní, zámečník
  • znalost technické dokumentace a čtení výkresů
  • znalost zásad přesného měření
  • zodpovědnost, pečlivost

Výhodou jsou

  • praktické zkušenosti
  • uákladní znalosti práce s PC

Nabízíme

  • perspektivní, zajímavou a odpovědnou práci
  • finanční ohodnocení odpovídající významu a kvalitě vykonávané pozice
  • prémie, příspěvek na stravování
  • moderní a dynamické pracovní prostředí
  • systematické vzdělávání a profesní rozvoj

 Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Novakon – technologie a výroba s.r.o. vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v personální databázi. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Please publish modules in offcanvas position.